Výroba a montáže - Probase

 

     

Zajišťujeme výrobu rozváděčů nízkého napětí, především rozváděče pro řízení technologických procesů, rozváděče MaR (měření a regulace), distribuční rozváděče, kompenzační rozváděče a také rozváděče do prostředí s nebezpečím výbuchu. Rozváděče vyrábíme dle vlastní projektové dokumentace nebo dle dokumentace dodané zákazníkem. Zvládáme i rekonstrukce starých nebo úpravy stávajících rozváděčů.

Pro výrobu rozváděčů používáme osvědčené skříně a techniku značky Rittal. Na přání zákazníka osadíme i skříně jiných výrobců – Schrack, Sarel (Schneider Electric). Do rozváděčů používáme přístrojovou náplň (silové, spínací, jisticí a ovládací prvky) od renomovaných výrobců Siemens, Schneider Electric, ABB, Finder, Weidmüller, Wago, OEZ.

Vyrábíme rozváděče dle normy ČSN EN 61439-1. K rozváděčům je dodáván Protokol o ověřování návrhu, Protokol o kusovém ověřování a prohlášení o shodě CE. Po dokončení montáže na stavbě provede náš revizní technik výchozí revizi elektro a následně uvedeme zařízení do provozu.

Zvládáme odbornou montáž libovolného elektrozařízení pro rozličné průmyslové technologie stejně jako domovní rozvody a elektroinstalace.

Neváhejte nás kontaktovat

Odeslat dotaz