Programování - Probase

 

   

     

Máme mnohaleté zkušenosti s programováním PLC automatů značky Siemens Simatic. Dokonale známe všechna PLC řady Simatic S7 (S7-300, S7-400, S7-1200 i nejnovější S7-1500). Poradíme si ale i s jejich předchůdcem Simatic S5 nebo s logickým modulem LOGO!. Máme přehled o všech verzích SW, které kdy sloužily k jejich programování, počínaje prvním STEP 5, přes STEP 7 až po nejnovější verze TIA portálu. Aplikační SW Vám samozřejmě vytvoříme i pro řídicí systémy jiných značek, např. Omron, Mitsubishi, Beckhoff, Schneider Electric, které jsme také již několikrát integrovali do našich projektů.

V oblasti vizualizace procesů ovládáme kompletní portfolio firmy Siemens, tj. operátorské panely Simatic OP, dotykové panely Simatic TP, mobilní panely, ale i HMI panely ostatních výrobců. Samozřejmě tvoříme i vizualizace na PC, tzv. SCADA systémy. Nejlépe známe námi dlouho využívaný Control Web, samozřejmostí je znalost Simatic WinCC Runtime.

Navzdory znalosti starších systémů řízení se neztrácíme ani v aktuálních trendech automatizace resp. robotizace. Podíleli jsme se na automatizaci výrobních procesů s využitím robotů (Fanuc, Kuka), poznali jsme kooperativního robota. Do našich projektů jsme několikrát implementovali kamerové senzory (Sick, Keyence), které při řízení procesu využívají zpracování obrazu v reálném čase.

S procesem řízení úzce souvisí sběr technologických dat, která lze ukládat v rámci jednoduchého dataloggeru pro pozdější zpracování (analýzu) nebo je v reálném čase posílat do nadřazeného firemního informačního systému.

Neváhejte nás kontaktovat

Odeslat dotaz