O nás - Probase

 

Začínali jsme jako zaměstnanci firmy ŠKODA Klatovy. Zde jsme v rámci tuzemských i zahraničních projektů ve strojírenském a hutním průmyslu získali zkušenosti v oborech projektování, realizace projektů, programování řídicích systémů, tvorba vizualizací, oživování technologií.

Po zániku ŠKODA Klatovy se náš tým elektroinženýrů osamostatnil, své dovednosti jsme rozšířili o výrobu rozváděčů, kompletní montáže elektro, revize elektrických zařízení, servis a poradenství v oboru MaR. Vedle těžkého průmyslu (hutnictví, ocelářství) jsme se úspěšně prosadili i v oblastech jako jsou automobilový průmysl (automotive), potravinářský průmysl, lehké strojírenství.

V současnosti realizujeme dodávky elektrotechnických zařízení na klíč do České republiky i do zahraničí. Máme mnohaleté zkušenosti ve všech oblastech elektroinženýrství, které si neustále prohlubujeme sledováním aktuálního vývoje a trendů ve všech oborech automatizace (PLC, HMI, SCADA, robotizace). Naši zákazníci již déle než 20 let oceňují náš osobní přístup, schopnost naslouchat a přizpůsobit se všem požadavkům, stejně jako konkurenceschopný poměr cena/výkon.

Díky naší jazykové vybavenosti zvládáme vedení technicko-obchodních jednání v angličtině a tvorbu projektů ve světových jazycích (angličtina, ruština, němčina). Zajistíme vám i překlad technické dokumentace z/do těchto jazyků.

Neváhejte nás kontaktovat

Odeslat dotaz