automatizace na klíč, výroba rozváděčů, montáže elektro, programování PLC, vizualizace


Projektování
Projektujeme elektrotechnická zařízení do 1000V pro všechny strojírenské a některé stavební obory. Máme zkušenosti s několika CAD systémy i s převody mezi nimi. Zajišťujeme překlady dokumentace do jiných jazyků včetně ruštiny.

Výroba
Zajišťujeme výrobu rozváděčů do 1000V ve vlastních prostorech.

Montáže
Montujeme elektrozařízení pro průmyslové technologie.

Programování
Programujeme PLC automaty několika značek. Máme dlouholeté zkušenosti s programováním automatů SIEMENS Simatic, SAIA PCD, Mitsubishi Melsec, Omron apod. Tvoříme vizualizace s osobitým dizajnem pro řídicí počítače. Nejpropracovanější vizualizace jsme dosud vytvářeli v systému ControlWeb, ale máme zkušenosti i s dalšími. Dále tvoříme Software dle objednávky a to zejména pro další zpracování technologických dat, která jsou získávána z řídicích systémů technologií.

Internet
Nabízíme provedení vizualizací technologických procesů na dálku přes internet. Zpřístupníme Vám technologii vaši firmy třeba z vašeho domova. Vytvoříme pro vás webové stránky i internetové aplikace s využitím databází MySQL.

Poradenství
Poskytujeme poradenství v oblasti automatizace. Vypracujeme Vám technické řešení automatizačních úloh, vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci, pomůžeme s volbou optimálního technického řešení.

Probase ©2007